Opel Mokka
1.2 TURBO GS-LINE | LED | CARPLAY | CAMERA | CRUISE | CLIMATE | NAVI
Direct kopen, basisprijs: € 19.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.450,-
LEASEPRIJS: € 320,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TURBO GS-LINE | LED | CARPLAY | CAMERA | CRUISE | CLIMATE | NAVI |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 april 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 33.284 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 320,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-829-XJ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.175 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.715 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch Lichtmetalen velgen in zwart
- LED koplampen
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor